Yaratıcı İnsanlar İçin Harika Tasarımlar Yapıyoruz.

benna interior olarak;

tasarım alanında uzman bir ekip olarak çalışmaktayız. Tasarımın ekip işi olduğunun bilincinde olarak, tüm projelerimizde adımlarımızı sık ve sağlam atarız. İşlevselliğe ve estetiğe önem verir, sizler için çalışır ve zaman, kalite ve takip süreçlerini dengede tutarız. Mimarlık, iç mimarlık, dekorasyon ve restorasyon alanlarında uzmanlaşmış firmamız, yıllara dayanan tecrübesi ve bilgi birikimiyle sizlere en iyi şekilde mekanlar tasarlamayı hedeflemektedir.

Mimari

Bir projedeki ilk aşamalar, müşterinizin ihtiyaçlarını anlamak için çok önemlidir. Müşterilerimizin hedeflerini, hedef kitlelerini ve planlamalarını daha ilk aşamadan planlamak için en iyi çözümlere birçok farklı araçla yaklaşıyoruz.

İç Tasarım

İç tasarım, bir mekanın iç mekânının estetik ve fonksiyonel olarak tasarlanmasıdır. İç tasarımcılar, mekanın kullanım amacına, müşterinin ihtiyaçlarına ve mevcut altyapıya göre mekanın iç dizaynını planlar ve uygular. Bu süreçte, renk, aydınlatma, malzeme, mobilya ve aksesuarlar gibi unsurlar kullanılır. İç tasarım, insanların yaşam kalitesini arttırmak için önemlidir ve fonksiyonellik ile estetik arasında denge kurulmasını gerektirir.

 

Mimari Plan

bir bina veya yapının tasarlanması ve inşa edilmesi için gerekli olan teknik çizimlerin, detayların ve spesifikasyonların bütünüdür. Mimari planlar, bina veya yapının yapılışı, malzeme kullanımı, güvenlik önlemleri, enerji verimliliği, aydınlatma, havalandırma ve diğer fonksiyonel özellikleri içermektedir. Bu planlar, inşaat projesinin başlangıcından bitişine kadar sürekli olarak güncellenir ve inşaat sürecinde referans olarak kullanılır. Mimari planlar, mimar, mühendis ve diğer uzmanlar tarafından hazırlanır ve yerel yasa ve yönetmelikler ile uyumlu olmalıdır.

 
Mimar
 
Tasarım
 
Proje
 
 
CEO Founder
 
 
CEO Founder