Bursa Bademli’de Villa Genç Odası Dekorasyonu
hide informationshow information

Bursa Bademli’de Villa Genç Odası Dekorasyonu

Villa genç odası tasarımı modern

 • Tamamlanma
  2022
 • Proje
 • Mimar
  Can Bey

Bursa Bademli’de Villa Genç Odası Dekorasyonu

Bursa Bademli’de bulunan müşterimizin villa genç odası dekorasyonu için Benna Interior olarak profesyonel hizmet verdik. Villa sahibinin ve çocuklarının ihtiyaçlarına ve zevklerine göre tasarımlar oluşturduk. Zemin kat alanı olduğu için uygulamada minimal çalışma yaptık. Bu yazımızda sizlere villa genç odası dekorasyonu nasıl yaptığımızı anlatacağız.

Villa Genç Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Villa genç odası dekorasyonu yaparken dikkat etmemiz gereken bazı noktalar vardır. Bunlar şunlardır:

 • Bina mimarisine uygun dolap yerleştirilmesi: Villa genç odası dekorasyonunda kolon ve kirişlere uygun dolap yerleştirilmesi önemlidir. Bu sayede hem alanın verimli kullanılması hem de estetik bir görünüm sağlanır. Biz de uygulamamızda bina mimarisine göre kolon ve kirişlere uygun dolap yerleştirdik.
 • Renk seçimi: Villa genç odası dekorasyonunda renk seçimi de önemli bir faktördür. Renkler hem odaya ferahlık hem de kişiliği yansıtır. Biz de uygulamamızda bina bütünlüğü açısından antrasit ve beyaz ipek mat lake renkleri tercih ettik.
 • Oturma ve game alanı: Villa genç odası dekorasyonunda oturma ve game alanı da olmazsa olmazlardandır. Gençlerin hem dinlenebileceği hem de eğlenebileceği bir alan yaratmak için yatak karşı duvarına sehpa ve koltuk tasarımı yaptık.
 • Kitaplık: Villa genç odası dekorasyonunda kitaplık da önemli bir unsurdur. Kitaplık hem odaya zenginlik katar hem de gençlerin kitap okuma alışkanlığı kazanmasına yardımcı olur. Biz de duvara asimetrik şekilde küpler

  den yerleştirme kitaplık tasarladık.

 • Çalışma alanı: Villa genç odası dekorasyonunda çalışma alanı da unutulmamalıdır. Gençlerin ders çalışabileceği ve bilgisayar kullanabileceği bir alan oluşturmak için pencere yanına duvara asma çalışma masası ve dolaplar ile bir çalışma alanı oluşturduk. Yan kolon arasına da kitaplık şeklinde bir tasarım yaptık.
 • Villa Genç Odası Dekorasyonu İçin Benna Interior

  Benna Interior olarak villa genç odası dekorasyonu konusunda uzman ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm tasarım, mobilya imalat süreçleri ve tadilat işlemleri Benna Interior bünyesinde yapılmaktadır. Sizler de evinizin genç odası dekorasyon ihtiyaçlarınız için 0224 323 00 37 numaralı telefondan bizler ile iletişime geçebilir ya da destek@bennagroup.com adresinden e-posta atabilirsiniz.